Про нас

Аудиторська компанія – Товариство з обмеженою відповідальністю «УПК-Аудит Лтд.» є провідною українською аудиторською компанією, яка надає спеціалізовані послуги в сфері аудиту з 1999 року.

За час своєї роботи Компанія пройшла усі етапи становлення аудиторської діяльності в Україні, професіонали Компанії не раз брали участь у законотворчій діяльності, ставали визнаними фахівцями своєї справи, виступали у якості експертів на міжнародних та всеукраїнських заходах.

Сьогодні АК-ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» – це визнаний лідер українського ринку серед аудиторських компаній з величезним досвідом у наданні аудиторських послуг та авторитетний радник з питань формування бізнес процесів провідних українських та міжнародних компаній.

Компанія здійснює свою професійну діяльність відповідно до стандартів та етики Міжнародної федерації бухгалтерів, що прийняті в Україні в якості Національних нормативів аудиту.

Наша Компанія надає бездоганну якість обслуговування, високу ступінь інтеграції процесів у наданні аудиторських послуг, має професійний досвід у всіх секторах малого, середнього та великого бізнесу. Компанія має позитивну репутацію в області аудиту, оподаткування, в наданні консультаційних послуг та ризик-менеджменту, як на державному, так і на міжнародному рівнях.

Серед наших клієнтів провідні підприємства енергетичної, транспортної, фармацевтичної, фінансової галузей, обороно-виробничого комплексу, гірничо-металургійної галузі, комунальні підприємства, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та інші.

Більш ніж за 20 років роботи, клієнтами Компанії стали понад 700 підприємств та організації різної форми власності.