Документи, які підтверджують кваліфікацію Компанії UPK-Audit Ltd

Аудиторська компанія – Товариство з обмеженою відповідальністю «УПК – Аудит Лтд.» включена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності Аудиторської палати України, номер реєстрації у Реєстрі аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності 2228, в тому числі в розділ 3 «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності» та розділ 4 «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес».

Тобто, Компанія має право надавати всі види аудиторських послуг, в тому числі, проводити обов’язковий аудит фінансової звітності та обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

У 2021 році АК-ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» успішно пройшла перевірку з контролю якості аудиторських послуг, що є визнанням якісного методологічного підходу до виконання завдань з надання впевненості, до яких належить, в тому числі, і аудит фінансової звітності, Наказ Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» від 29.01.2021 №16-кя «Про проходження перевірки з контролю якості».

Компанія має чинний Договір добровільного страхування професійної відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами з ПрАТ Страхова Компанія «ВЕЛТЛІНЕР» на суму страхового покриття – 10 мільйонів гривень, Страховий сертифікат від 24.11.2021р. №2.

Cертифікат

Страховий сертифікат від 27.10.2023 р.

Наказ

Наказ ОСНАД «Про проходження перевірки з контролю якості» від 29.01.21 №16-кя

Свідоцтво

Свідоцтво «Про відповідність системи контролю якості» №0572 , затверджене рішенням АПУ від 24.12.2015 №319/4

Свідоцтво

Номер реєстрації у Реєстрі аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності 2228. (свідоцтво про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №2228)