Команда

Лавренова Тетяна

керуючий партнер

Заслужений економіст України. Спеціаліст найвищого рівня з питань бухгалтерського та податкового обліку підприємств промисловості, торгівлі, послуг, транспортних та фармацевтичних підприємств, підприємств електроенергетичної та нафтогазової галузі, житлово-комунального господарства, установ, що фінансуються за рахунок бюджету, сільськогосподарських підприємств, страхових та туристичних компаній, фінансових установ – кредитних спілок, підприємств та установ державної форми власності. Судовий експерт. Досвід роботи у фінансово-бухгалтерській сфері понад 35 років.

Горбатенко Леонід

CEO, партнер з консалтингу

Спеціалізується на проведенні аудиторських перевірок фінансового стану, бухгалтерської та податкової звітності підприємств будівельної, переробної, нафтогазової, фармацевтичної, транспортної галузі, торгівлі та фінансових установ. Досвід роботи у фінансово-бухгалтерській сфері 21 рік.

Грищенко Тетяна

партнер з аудиту

Спеціалізується на проведенні аудиторських перевірок, оцінки фінансового стану, бухгалтерської та податкової звітності підприємств Енергетичної галузі та газового сектору, промислових підприємств, готельного господарства, підприємств сільськогосподарської галузі та комунальних підприємств, підприємств будівельної галузі, оборонної промисловості. Є фахівцем з питань вексельного обігу, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (GAAP). Досвід роботи у фінансово-бухгалтерській сфері 29 років.

Костенко Сергій

головний аудитор

Спеціалізується на проведенні аудиторських перевірок, оцінки фінансового стану, бухгалтерської та податкової звітності підприємств торгівлі та послуг, енергетичної галузі, бюджетних і фінансових установ, фармацевтичної та металургійної галузі. Є фахівцем з питань вексельного обігу, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (GAAP). Досвід роботи у фінансово-бухгалтерській сфері 29 років.

Дубовська Наталя

головний аудитор

Спеціалізується на проведенні аудиту фінансової звітності, аналізу фінансового стану підприємств, проведення фінансового та податкового Due Diligence. Є фахівцем з питань зовнішньоекономічної діяльності, податкового обліку, національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку. Досвід роботи у фінансово-бухгалтерській сфері понад 19 років.

Шмакова Тетяна

головний аудитор

Спеціалізується на проведенні аудиторських перевірок фінансового стану, бухгалтерської та податкової звітності підприємств енергетичної галузі, сфери послуг, громадського харчування та торгівлі. Є фахівцем з валютного законодавства. Має практичний досвід викладацької діяльності у Міжнародному науково-технічному університеті на факультеті економіки і менеджменту, викладач дисципліни «аудит». Досвід роботи у фінансово-бухгалтерській сфері 29 років.