Шановні друзі, колеги та партнери!

Cьогодні ми з усією гордістю презентуємо оновлену компанію – UPK.

У цьому році широко відомій компанії ТОВ “УПК-Аудит Лтд.” – лідеру українського ринку аудиторських послуг – виповнюється 20 років. За цей час ми здобули повагу клієнтів, авторитет на аудиторському ринку та встановили дружні стосунки з нашими партнерами. 20 років – це вже історія, якою ми всі пишаємося! За 20 років ми збудували команду справжніх професіоналів, здатних працювати у будь-яких умовах та приймати мудрі рішення у складних питаннях.

Ми пишаємося результатами виконаної роботи за цей час, продовжуємо і примножуємо традиції Компанії та амбіційно дивимося у майбутнє, тому що наші досягнення у дотриманні стандартів якості аудиту знаходять визнання у клієнтів, українських та міжнародних компаній, організацій та громадськості.

Вже 20 років незмінними залишаються наші цінності. Та, не дивлячись на швидкоплинність ринку інновацій вони є актуальними, і зараз – це якість, контроль, прозорість та зростання!

Сьогодні ми презентуємо оновлений бренд – наш погляд у майбутнє. Ми розширюємо простір. Зараз, при співпраці з нами ви отримуєте багаторічний досвід з новими можливостями. Ми сподіваємося, що змінюючись для вас ми стаємо тільки краще.

Розширюємо простір разом з UPK.

З повагою команда UPK!