Аудиторська компанія - Товариство з обмеженою відповідальністю «УПК - Аудит Лтд» (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 16.12.1999 р. № 1 074 120 0000 013177 видане Шевченківською районною у м. Києві державною адміністрацією код ЄДРПО 30674018) є спеціалізованою компанією в сфері аудиту та бухгалтерського консультування, що здійснює професійну діяльність на підставі Свідоцтва Аудиторської палати України від 26 січня 2001 р. № 2228. 

      Аудиторська компанія «УПК-Аудит Лтд.» з 2010 року отримала кваліфікаційне підтвердження контролю якості від Аудиторської Палати України (АПУ), підтверджене вдруге у 2015 році. Отримане свідоцтво з контролю якості означає визнання АПУ якісного методологічного підходу до виконання завдань з надання високого рівня впевненості, до яких належить в тому числі і аудит фінансової звітності.

На сьогодні у штаті в Компанії працюють 35 працівників, з яких 28 штатних аудиторів та інші спеціалісти (юристи, судові експерти), що мають чинні сертифікати аудитора серії «А», видані АПУ. Деякі фахівці мають дипломи з Міжнародної Фінансової Звітності Асоціації Присяжних Дипломованих Бухгалтерів (АССА) та інші профільні.

Якісний результат роботи Компанії забезпечують високопрофесійні спеціалісти, що мають вищу спеціальну освіту та багаторічний досвід роботи в сфері аудиторських послуг, що в повному обсязі, можуть задовольнити потреби Замовника стосовно будь-яких масштабів роботи, а також спеціалістів з бухгалтерського обліку та звітності в Україні, фінансового аналізу та управлінського обліку, спеціалістів судово-бухгалтерської експертизи, господарського права.    

      Фахівці Компанії мають безпосередній досвід аудиторських перевірок і знання специфіки господарської діяльності, бухгалтерського обліку, оподаткування промисловості, торгівлі, послуг, транспортних та фармацевтичних підприємств, підприємств електроенергетичної та нафтогазової галузі, житлово-комунального господарства, установ, що фінансуються за рахунок бюджету, сільськогосподарських підприємств, страхових та туристичних компаній, тощо.     

      АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд» за результатами діяльності на ринку аудиту нагороджена:

2005 рік - Почесна грамота та перехідний Почесний кубок «Краща аудиторська фірма Київщини» Київського територіального відділення Спілки аудиторів України;

2006 рік - Диплом та Почесний кубок «Кубок Київського аудиту» серед великих фірм Київського регіону Київського територіального відділенням  «Спілки аудиторів України»;

2006 рік - Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за високу професійність у наданні аудиторських та консалтингових послуг.

2008 рік – Національним сертифікатом «Лідер галузі 2008», посівши сьоме місце сумарного балу в Україні за критеріями: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток, заробітна плата (за офіційними даними Державних органів статистики).

2010 рік - Аудиторська палата України своїм рішенням від 23.12.2010 року № 224/4 "Про результати зовнішніх перевірок систем контролю якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами" визнала АК ТОВ "УПК-Аудит Лтд" такою, що успішно пройшла зовнішній контроль якості аудиторських послуг.  

2011 рік – Національний сертифікат Міжнародного економічного рейтингу лідерів економіки України «Ліга Кращих» - «Підприємство року 2011», дев’яте місце сумарного балу за результатами ранжирування 350 000 підприємств України за офіційними даними Державних органів статистики за критеріями: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток заробітна плата за основним видом діяльності  - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту». 

2011 рік – Сертифікат «Надійний партнер для бізнесу» згідно Рейтингу ТОП-100 «Лідери бізнеса України».  

2012 рік - перше місце у Національному бізнес-рейтингу ТОП-50 підприємств-лідерів України та м. Києва за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської  діяльності за критерієм «Чистий дохід від реалізації» - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту». 

2018 рік - Національний сертифікат «Лідер Року 2018», золото рейтингу серед господарських товариств м. Києва за основним видом діяльності  - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту».

АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг. Свідоцтво про відповідність системи контролю якості № 0087, видане Аудиторською Палатою України згідно рішення від 23.12.2010 р.  № 224/4

 

 

АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» застрахувала свою професійну відповідальність в ПрАТ Страхова Компанія «Арма» на підставі Договору добровільного страхування відповідальності аудитора