Перше місце в рейтингу !!!

2012 рік - перше місце у Національному бізнес-рейтингу ТОП-50


 

Детальніше...
 
Шановні кліенти!

         Висловлюючи повагу до Вас, повідомляємо, що за підсумками конкурсу, який проводився Спілкою аудиторів України

Детальніше...
 

      Аудиторська компанія - Товариство з обмеженою відповідальністю «УПК - Аудит Лтд» (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 16.12.1999 р. № 1 074 120 0000 013177 видане Шевченківською районною у м. Києві державною адміністрацією код ЄДРПО 30674018) є спеціалізованою компанією в сфері аудиту та бухгалтерського консультування, що здійснює професійну діяльність на підставі Свідоцтва Аудиторської палати України від 26 січня 2001 р. № 2228. 

Компанія внесена до Реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів рішенням ДКЦПФРУ від 13.02.2007 р. № 313, про має що свідоцтво № 71.     

      Якісний результат роботи Компанії забезпечують високопрофесійні спеціалісти, що мають вищу спеціальну освіту та багаторічний досвід роботи в сфері аудиту та консалтингу. Серед них 24 кваліфікованих аудитора, які атестовані та мають сертифікат Аудиторської палати України, а також дипломи з Міжнародної Фінансової Звітності Асоціації Присяжних Дипломованих Бухгалтерів (АССА).

В Компанії постійно за штатом працюють понад 50 спеціалістів різних фахових напрямків, які можуть самостійно в повному обсязі задовольнити потреби Клієнта стосовно будь-яких масштабів роботи, а також спеціалісти з бухгалтерського обліку та звітності в Україні, фахівці з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (IAS/IFRS), фінансового аналізу та управлінського обліку, спеціалісти судово-бухгалтерської експертизи, господарського права тощо.     

      Фахівці Компанії мають безпосередній досвід аудиторських перевірок і знання специфіки господарської діяльності, бухгалтерського обліку, оподаткування промисловості, торгівлі, послуг, транспортних та фармацевтичних підприємств, підприємств електроенергетичної та нафтогазової галузі, житлово-комунального господарства, установ, що фінансуються за рахунок бюджету, сільськогосподарських підприємств, страхових та туристичних компаній, тощо.     

      АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд» за результатами діяльності на ринку аудиту нагороджена:

2005 рік - Почесна грамота та перехідний Почесний кубок «Краща аудиторська фірма Київщини» Київського територіального відділення Спілки аудиторів України;

2006 рік - Диплом та Почесний кубок «Кубок Київського аудиту» серед великих фірм Київського регіону Київського територіального відділенням  «Спілки аудиторів України»;

2006 рік - Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за високу професійність у наданні аудиторських та консалтингових послуг.

2008 рік – Національним сертифікатом «Лідер галузі 2008», посівши сьоме місце сумарного балу в Україні за критеріями: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток, заробітна плата (за офіційними даними Державних органів статистики).

2010 рік - Аудиторська палата України своїм рішенням від 23.12.2010 року № 224/4 "Про результати зовнішніх перевірок систем контролю якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами" визнала АК ТОВ "УПК-Аудит Лтд" такою, що успішно пройшла зовнішній контроль якості аудиторських послуг.  

2011 рік – Національний сертифікат Міжнародного економічного рейтингу лідерів економіки України «Ліга Кращих» - «Підприємство року 2011», дев’яте місце сумарного балу за результатами ранжирування 350 000 підприємств України за офіційними даними Державних органів статистики за критеріями: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток заробітна плата за основним видом діяльності  - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту». 

2011 рік – Сертифікат «Надійний партнер для бізнесу» згідно Рейтингу ТОП-100 «Лідери бізнеса України».  

2012 рік - перше місце у Національному бізнес-рейтингу ТОП-50 підприємств-лідерів України та м. Києва за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської  діяльності за критерієм «Чистий дохід від реалізації» - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту».

Відповідальність за внутрішній контроль якості в АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» покладена на  Директора з контролю якості  - Медведєва Олександра Клавдійовича (сертифікат аудитора серії А №002289 від 29.06.1995 р.).

тел. 0 (44) 230-47-34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг. Свідоцтво про відповідність системи контролю якості № 0087, видане Аудиторською Палатою України згідно рішення від 23.12.2010 р.  № 224/4

 

 

АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» застрахувала свою професійну відповідальність в ПрАТ Страхова Компанія «Арма» на підставі Договору добровільного страхування відповідальності аудитора