Перше місце в рейтингу !!!
There are no translations available.

2012 рік - перше місце у Національному бізнес-рейтингу ТОП-50


 

Подробнее ...
 
Шановні кліенти!
There are no translations available.

         Висловлюючи повагу до Вас, повідомляємо, що за підсумками конкурсу, який проводився Спілкою аудиторів України

Подробнее ...
 
There are no translations available.

      Аудиторська компанія - Товариство з обмеженою відповідальністю «УПК - Аудит Лтд» (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 16.12.1999 р. № 1 074 120 0000 013177 видане Шевченківською районною у м. Києві державною адміністрацією код ЄДРПО 30674018) є спеціалізованою компанією в сфері аудиту та бухгалтерського консультування, що здійснює професійну діяльність на підставі Свідоцтва Аудиторської палати України від 26 січня 2001 р. № 2228. 

Компанія внесена до Реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів рішенням ДКЦПФРУ від 13.02.2007 р. № 313, про має що свідоцтво № 71.     

      Якісний результат роботи Компанії забезпечують високопрофесійні спеціалісти, що мають вищу спеціальну освіту та багаторічний досвід роботи в сфері аудиту та консалтингу. Серед них 24 кваліфікованих аудитора, які атестовані та мають сертифікат Аудиторської палати України, а також дипломи з Міжнародної Фінансової Звітності Асоціації Присяжних Дипломованих Бухгалтерів (АССА).

В Компанії постійно за штатом працюють понад 50 спеціалістів різних фахових напрямків, які можуть самостійно в повному обсязі задовольнити потреби Клієнта стосовно будь-яких масштабів роботи, а також спеціалісти з бухгалтерського обліку та звітності в Україні, фахівці з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (IAS/IFRS), фінансового аналізу та управлінського обліку, спеціалісти судово-бухгалтерської експертизи, господарського права тощо.     

      Фахівці Компанії мають безпосередній досвід аудиторських перевірок і знання специфіки господарської діяльності, бухгалтерського обліку, оподаткування промисловості, торгівлі, послуг, транспортних та фармацевтичних підприємств, підприємств електроенергетичної та нафтогазової галузі, житлово-комунального господарства, установ, що фінансуються за рахунок бюджету, сільськогосподарських підприємств, страхових та туристичних компаній, тощо.     

      АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд» за результатами діяльності на ринку аудиту нагороджена:

2005 рік - Почесна грамота та перехідний Почесний кубок «Краща аудиторська фірма Київщини» Київського територіального відділення Спілки аудиторів України;

2006 рік - Диплом та Почесний кубок «Кубок Київського аудиту» серед великих фірм Київського регіону Київського територіального відділенням  «Спілки аудиторів України»;

2006 рік - Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за високу професійність у наданні аудиторських та консалтингових послуг.

2008 рік – Національним сертифікатом «Лідер галузі 2008», посівши сьоме місце сумарного балу в Україні за критеріями: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток, заробітна плата (за офіційними даними Державних органів статистики).

2010 рік - Аудиторська палата України своїм рішенням від 23.12.2010 року № 224/4 "Про результати зовнішніх перевірок систем контролю якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами" визнала АК ТОВ "УПК-Аудит Лтд" такою, що успішно пройшла зовнішній контроль якості аудиторських послуг.  

2011 рік – Національний сертифікат Міжнародного економічного рейтингу лідерів економіки України «Ліга Кращих» - «Підприємство року 2011», дев’яте місце сумарного балу за результатами ранжирування 350 000 підприємств України за офіційними даними Державних органів статистики за критеріями: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток заробітна плата за основним видом діяльності  - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту». 

2011 рік – Сертифікат «Надійний партнер для бізнесу» згідно Рейтингу ТОП-100 «Лідери бізнеса України».  

2012 рік - перше місце у Національному бізнес-рейтингу ТОП-50 підприємств-лідерів України та м. Києва за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської  діяльності за критерієм «Чистий дохід від реалізації» - «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту».

Відповідальність за внутрішній контроль якості в АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» покладена на  Директора з контролю якості  - Медведєва Олександра Клавдійовича (сертифікат аудитора серії А №002289 від 29.06.1995 р.).

тел. 0 (44) 230-47-34, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг. Свідоцтво про відповідність системи контролю якості № 0087, видане Аудиторською Палатою України згідно рішення від 23.12.2010 р.  № 224/4

 

 

АК ТОВ «УПК-Аудит Лтд.» застрахувала свою професійну відповідальність в ПрАТ Страхова Компанія «Арма» на підставі Договору добровільного страхування відповідальності аудитора